HP AIO 24-Cr0901in 13th Gen Intel Core i3-1315U / 8GB DDR4 / 512GB SSD / 300 Nits / 23.8" FHD/ Win11/ M365+Office24/ Shell White
₹69,689.00 Original price was: ₹69,689.00.₹64,500.00Current price is: ₹64,500.00.
HP SERIES 5 27 INCH FHD MONITOR - 527SF
₹19,668.00 Original price was: ₹19,668.00.₹13,200.00Current price is: ₹13,200.00.
Brand
HP
HP AIO 24-Cr0477in 13th Gen Intel Core i5-1334U / 8GB / 512GB SSD/ Mso 365* Office 24 / Win 11 Home / 23.8″ FHD/ White
offer Price
₹98,999.00 Original price was: ₹98,999.00.₹81,200.00Current price is: ₹81,200.00.
Price Inclusive of Gst
Brand : Hp
Guaranteed Dispatch in 24-48 Hours
Guaranteed Dispatch in 24-48 Hours
Check Stock/Price on WhatsApp before Adding to Cart.
Check Stock/Price on WhatsApp before Adding to Cart.
Related Product
Dell AIO INS EC24250 Intel Core 3-100U / 8GB / 512 GB SSD / Wi-Fi + BT / Webcam / Speaker /23.8″Screen LED / Windows 11 Home + Mso 2024 H&S/ 3 Year Warranty
Dell AIO INS EC24250 Intel Core i5 13th Gen 1334U/ 8GB RAM/512GB SSD / Wi-Fi+BT / Webcam / Speaker /23.8″LED / Win 11 Home + MSO 24/Black / 3 year Warranty
Dell ECS1250 Core I7-14700 14TH/ 16GB / 512 SSD/ Win 11/Mso/ 3 Year Warranty
Dell Slim Desktop ECS1250/ Intel Core i5-14400 /16GB /512GB M.2 SSD/Win11/ Mso/ 3 Year Warranty
Hp 280 G9 Pro Tower Desktop Core i7-14th/16GB/512GB/Dos/Wifi+Bt/3 Year Warranty
Hp 280 G9 Pro Tower Desktop Core i7-14th/32GB/1TB/Dos/Wifi+Bt/3 Year Warranty
HP 65W USB Type-C Original Adapter
HP AIO 24-Cr0901in 13th Gen Intel Core i3-1315U / 8GB DDR4 / 512GB SSD / 300 Nits / 23.8″ FHD/ Win11/ M365+Office24/ Shell White
HP ProBook 440 G11 Laptop Ultra 7-155U / 16GB RAM / 1TB SSD / 14″ FHD/ Win 11 Pro / Silver/ 1 Year Warranty
HP Z2 G1i CD3A4PA 500 W Intel Core U7-265/16GB/1TB SSD/ RTX A400 4Gb/ DVDRW /Win 11 Pro /3 Year Warranty
HP Z2 G1i CD3A8PA 700 W Intel Core U7-265/32GB/1TB SSD/ RTX 2000 Ada 16Gb/ DVDRW /Win 11 Pro /3 Year Warranty
HP Z2 G9 C25WWPT 700W Core i9-14900/32GB/1TB SSD/ Dos /3 Year Warranty
Description
HP AIO 24-Cr0477in 13th Gen Intel Core i5-1334U / 8GB / 512GB SSD/ Mso 365* Office 24 / Win 11 Home / 23.8″ FHD/ White
About the item
- 13th Generation Intel® Core™ i5 processor
- 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
- Windows 11 Home
- 60.5 cm (23.8) diagonal FHD display with Intel® Integrated Graphics
- 8 GB DDR4-3200 MT/s (1 x 8 GB)
- HP 510SP White Wireless Keyboard and Mouse Combo, HP True Vision 1080p FHD IR tilt privacy camera
Specifications
| Category | Specification |
| Product Model | HP AIO 24-Cr0477in 13th Gen Intel Core i5-1334U / 8GB / 512GB SSD/ Mso 365* Office 24 / Win 11 Home / 23.8″ FHD/ White |
| Model / SKU | B6NV1PA |
| Product Type | Desktop (All-in-One) |
| Series | HP Essentials |
| Recommended Usage | Students, Home |
| Color & Design | Shell White, Textured Finish, Entry Stand |
| Form Factor | All-in-One PC |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Processor | Intel® Core™ i5-1334U (10 cores, 12 threads, up to 4.6 GHz, 12 MB L3 cache) |
| Processor Generation | 13th Gen Intel® Core™ |
| Turbo Boost Tech | Intel® Turbo Boost Technology |
| Memory | 8 GB DDR4-3200 MT/s (1 x 8 GB), 1 slot used |
| Storage | 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Cloud Storage | 25 GB Dropbox for 12 months |
| Display Size | 60.5 cm (23.8 inch) |
| Display Resolution | Full HD (1920 x 1080) |
| Panel Type | IPS, Anti-glare, Three-sided micro-edge |
| Brightness | 250 nits |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Touchscreen | No |
| Flicker-Free | Yes |
| Screen-to-Body Ratio | 98.16% |
| Graphics | Intel® Integrated Graphics |
| Audio | Dual 2 W Speakers |
| Keyboard & Mouse | HP 510SP White Wireless Keyboard and Mouse Combo |
| Webcam | HP True Vision 1080p FHD IR Tilt Privacy Camera with Temporal Noise Reduction |
| Microphones | Dual Array Digital Microphones |
| LAN | Integrated 10/100/1000 GbE LAN |
| Wireless | Realtek Wi-Fi 6 (2×2) & Bluetooth® 5.3 |
| Ports (Rear) | 1x USB Type-C 5Gbps, 2x USB Type-A 5Gbps, 2x USB 2.0 Type-A, 1x HDMI-out 1.4, 1x RJ-45, 1x Headphone/Mic Combo |
| Expansion Slots | 2 M.2 (1 for SSD, 1 for WLAN) |
| Video Output | 1x HDMI 1.4 |
| Power Adapter | 90 W Smart AC Power Adapter |
| Energy Efficiency | ENERGY STAR® Certified |
| Pre-installed Software | Windows 11 Home, McAfee (30-day trial) |
| Dimensions (W x D x H) | 54.05 x 18.62 x 40.9 cm |
| Weight | 5.27 kg |
| Warranty | 1 Year (1/1/0) Parts & Labor; No On-Site Repair |
| Note | Price, Features & Specification Change Without any notice. |
Additional information
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Series | HP Essentials All in One Desktop |
| Processor | Intel® Core™ i5 |
| Operating System | Microsoft Office Home & Student 2024, Window 11 Home Single Language |
| Screen Size | 24″ Monitor |
| Generation | Intel 13th Gen |
| Storage | 512 GB |
| Memory Size | 8 GB |
| Display | FHD (1920 x 1080) |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics |
Reviews (0)
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Be the first to review “HP AIO 24-Cr0477in 13th Gen Intel Core i5-1334U / 8GB / 512GB SSD/ Mso 365* Office 24 / Win 11 Home / 23.8″ FHD/ White” Cancel reply
You must be logged in to post a review.
Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.