Shop
Filter by price
Brand
Processor
Series
- A1000 1
- A400 1
- Acer Adaptor 3
- Apple Adapter 1
- Core i3 3
- Core i5 8
- Core i7 4
- Core i9 1
- Core Ultra 5 1
- Core Ultra 7 2
- CSK SERIES 1
- CX SERIES 3
- DATA TRAVELER EXODIA M 1
- Dell Adapter 3
- Dell All in One Desktop 9
- Dell Gaming laptop 1
- Dell Inspiron Laptop 7
- Dell Latitude Laptop 9
- Dell Mobile Workstation 1
- Dell Optiplex Desktop 1
- Dell Precision Tower Desktop 6
- Dell Pro Laptop 5
- DELL QCT1250 TOWER DESKTOP 3
- DELL SLIM ECS1250 Desktop 4
- G Series 1
- HCG PRO PLATINUM 1
- Hp Adaptor 4
- HP Elitebook 1
- HP Essentials All in One Desktop 2
- HP OmniDesk Desktop 1
- HP Pro Tower 280 G9 4
- HP ProBook 2
- Hp Z Tower Workstation 3
- Hp Z2 G9 Tower Workstation 2
- HP Z2 Tower G1i Workstation 1
- HXi SERIES 1
- Lenovo All in One Desktop 1
- Lenovo V Series Laptop 1
- Mag Safe 2 2
- Magsafe 1
- Microsoft Adapter 1
- MWE GOLD SERIES 1
- MWE SERIES 6
- PL-D SERIES 3
- PN-D SERIES 2
- PN-M SERIES 1
- PX SERIES 2
- RMx SERIES 1
- ROG SERIES 1
- RTX 5000 ADA 1
- Ryzen 5 5
- Ryzen 7 3
- Ryzen 9 2
- XP-1000 1
- ZBook Laptops 1
Capacity
- 128 GB 1
Screen Size
Wattage
Certification
Pin-Type
- 3.0 mm 1
- 4.0 * 1.7mm 1
- 4.5 mm 4
- 5.5 mm 2
- 7.4 mm 3
- C Type 3
- L Tip 1
- T Tip 2
- USB-2.0 Connector 1
Dell Latitude 3450 Intel Core i7- 1355U 13th/ 8GB Ram / 512GB SSD/ Bklit/ Win 11 Pro/ 14″ FHD 250 NITS/ 3 Cell/ 3 Year Adp Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i7 |
| Series | Dell Latitude Laptop |
| Screen Size | 14 inch |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
| Memory Size | 8 GB |
| Storage | 512 GB |
| Display | FHD (1920 x 1080) |
| Graphic Card | Intel® Iris® Xe Graphic Card |
| Generation | Intel 13th Gen |
Dell Latitude 3450 Intel Core Ultra 7- 155U / 8GB Ram / 512GB SSD/ Bklit/FPR/ Dos/ 14″ FHD 250 NITS/ 3 Cell/ 3 Year Adp Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Series | Dell Latitude Laptop |
| Screen Size | 14 inch |
| Operating System | Dos & Linux |
| Memory Size | 8 GB |
| Storage | 512 GB |
| Display | FHD (1920 x 1080) |
| Graphic Card | Intel® Iris® Xe Graphic Card |
| Generation | Intel 13th Gen |
Dell Latitude 5350 Ultra 5 125U/ 16GB RAM/ 1TB SSD/ 13.3″ FHD 250 NITS /Bklit/ Win11 Pro/ 3 Cell/ 3 Year Adp Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ Ultra 5 processor |
| Series | Dell Latitude Laptop |
| Screen Size | 13.3″, Full HD 250 NITS |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 1 TB |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics |
| Display | FHD (1920 x 1080) |
| Generation | Intel® Core™ Ultra 5 Processor |
Dell Latitude 5450 Intel Core Ultra 5 135H/ 16GB Ram/ 256GB SSD/ 14″ FHD 250 NITS/ Bklit/ FPR/ Win 11 Pro/ 3 Cell/ 3 Year ADP Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 5 |
| Series | Dell Latitude Laptop |
| Screen Size | 14 inch |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 256GB |
| Display | FHD (1920 x 1080) |
| Graphic Card | ‎Integrated Intel Arc Graphics 130V |
| Generation | Intel® Core™ Ultra 5 Processor |
Dell Latitude 5450 Intel Core Ultra 5 135H/ 16GB Ram/ 512GB SSD/ 14″ FHD 250 NITS/ Bklit/ FPR/ Win 11 Pro/ 3 Cell/ 3 Year ADP Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 5 |
| Series | Dell Latitude Laptop |
| Screen Size | 14 inch |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 512 GB |
| Display | FHD (1920 x 1080) |
| Graphic Card | ‎Integrated Intel Arc Graphics 130V |
| Generation | Intel® Core™ Ultra 5 Processor |
Dell Latitude 5450 Intel Core Ultra 7 165H/ 16GB Ram/ 256GB SSD/ 14″ FHD 250 NITS/ Bklit/ FPR/Win 11 Pro/ Silver/3 Cell/ 3 Year ADP Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Series | Dell Latitude Laptop |
| Screen Size | 14 inch |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 256GB |
| Display | FHD (1920 x 1080) |
| Graphic Card | ‎Integrated Intel Arc Graphics 130V |
| Generation | Intel® Core™ Ultra 7 processor |
Dell Latitude 5450 Intel Core Ultra 7 165U/ 16GB Ram/ 1TB SSD/ 14″ FHD 250 NITS/ Bklit/ Win 11 Pro/ Silver/3 Cell/ 3 Year ADP Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Series | Dell Latitude Laptop |
| Screen Size | 14 inch |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 1 TB |
| Display | FHD (1920 x 1080) |
| Graphic Card | Intergrated Intel Graphics |
| Generation | Intel® Core™ Ultra 7 processor |
Dell Mobile Workstation 3591 Ultra 7- 155H/ 32GB DDR5/ 1TB SSD/ 15.6″ FHD 250 NITS Touch/ Bklit/ Rtx 1000 Ada 6GB Graphic/ Win11 Pro/ 4 Cell/ 3 Year NBD Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 -155H |
| Series | Dell Mobile Workstation |
| Screen Size | 15.6 Inch |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
| Memory Size | 32 GB |
| Storage | 1 TB |
| Graphic Card | RTX 1000 ADA 6GB Graphic Card |
| Display | FHD (1920 x 1080) |
| Generation | Intel Core Ultra Series Processor |
Dell MS116 Wired Mouse
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|
Dell New Inspiron 14 Plus (7440) Core 7 240H / 16GB LPDDR5X/ 512GB SSD/ 14″ FHD/BKLIT/Fingerprint Reader/ Ice Blue/1 Year Onsite Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel Core 7 240H |
| Series | Dell Inspiron Laptop |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 512 GB |
| Screen Size | 14 inch |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics |
| Operating System | Microsoft Office Home & Student 2024, Window 11 Home Single Language |
| Display | Full HD+ (1920 x 1200) |
| Generation | Intel Core Series Processor |
Dell Original 65W Laptop Charger Adapter (19.5V 4.5mm Pin)
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Series | Dell Adapter |
| Pin type | 4.5 mm |
| Voltage | 65W |
Dell Original 65W Laptop Charger Adapter (19.5V 7.4mm Pin)
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Series | Dell Adapter |
| Pin type | 7.4 mm |
| Voltage | 65W |
Load more products
Loading...