Shop
Filter by price
Brand
Processor
Series
- A1000 1
- A400 1
- Acer Adaptor 3
- Apple Adapter 1
- Core i3 3
- Core i5 8
- Core i7 4
- Core i9 1
- Core Ultra 5 1
- Core Ultra 7 2
- CSK SERIES 1
- CX SERIES 3
- DATA TRAVELER EXODIA M 1
- Dell Adapter 3
- Dell All in One Desktop 9
- Dell Gaming laptop 1
- Dell Inspiron Laptop 7
- Dell Latitude Laptop 9
- Dell Mobile Workstation 1
- Dell Optiplex Desktop 1
- Dell Precision Tower Desktop 6
- Dell Pro Laptop 5
- DELL QCT1250 TOWER DESKTOP 3
- DELL SLIM ECS1250 Desktop 4
- G Series 1
- HCG PRO PLATINUM 1
- Hp Adaptor 4
- HP Elitebook 1
- HP Essentials All in One Desktop 2
- HP OmniDesk Desktop 1
- HP Pro Tower 280 G9 4
- HP ProBook 2
- Hp Z Tower Workstation 3
- Hp Z2 G9 Tower Workstation 2
- HP Z2 Tower G1i Workstation 1
- HXi SERIES 1
- Lenovo All in One Desktop 1
- Lenovo V Series Laptop 1
- Mag Safe 2 2
- Magsafe 1
- Microsoft Adapter 1
- MWE GOLD SERIES 1
- MWE SERIES 6
- PL-D SERIES 3
- PN-D SERIES 2
- PN-M SERIES 1
- PX SERIES 2
- RMx SERIES 1
- ROG SERIES 1
- RTX 5000 ADA 1
- Ryzen 5 5
- Ryzen 7 3
- Ryzen 9 2
- XP-1000 1
- ZBook Laptops 1
Capacity
- 128 GB 1
Screen Size
Wattage
Certification
Pin-Type
- 3.0 mm 1
- 4.0 * 1.7mm 1
- 4.5 mm 4
- 5.5 mm 2
- 7.4 mm 3
- C Type 3
- L Tip 1
- T Tip 2
- USB-2.0 Connector 1
Dell Slim Desktop ECS1250/ Intel Core i5-14400 /16GB /512GB M.2 SSD/Win11/ Mso/ 3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i5 |
| Generation | Intel 14th Gen |
| Series | DELL SLIM ECS1250 Desktop |
| Operating System | Microsoft Office Home & Student 2024, Window 11 Home Single Language |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 512 GB |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics |
Dell Slim Desktop ECS1250/ Intel Core i5-14400 /8GB /512GB M.2 SSD/2GB Graphic Card/Win11/ 3 Year
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i5 |
| Generation | Intel 14th Gen |
| Series | DELL SLIM ECS1250 Desktop |
| Operating System | Microsoft Office Home & Student 2024, Window 11 Home Single Language |
| Memory Size | 8 GB |
| Storage | 512 GB |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics |
Dell Slim Desktop ECS1250/ Intel Core i5-14400 /8GB /512GB M.2 SSD/Win11/ 3 Year Basic Onsite Service
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i5 |
| Generation | Intel 14th Gen |
| Series | DELL SLIM ECS1250 Desktop |
| Operating System | Microsoft Office Home & Student 2024, Window 11 Home Single Language |
| Memory Size | 8 GB |
| Storage | 512 GB |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics |
Dell USB-C 60W Charger Adapter
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Series | Dell Adapter |
| Voltage | 60W |
| Pin type | C Type |
GIGABYTE 650 Watt Bronze 80 Plus SMPS
| Brand Manufacturers | Gigabyte |
|---|
Gigabyte B450m Ds3h WiFi Motherboard
| Brand Manufacturers | Gigabyte |
|---|---|
| Chipset | B450 |
| Maximum Memory Support | 128 GB |
| Socket | AM 4 |
| Platform | AMD |
| Supported Slot Memory Type | DDR4 |
Gigabyte B650 Aorus Pro AX (Wi-Fi) Motherboard
| Brand Manufacturers | Gigabyte |
|---|---|
| Chipset | B650 |
| Platform | AMD |
| Maximum Memory Support | 128 GB |
| Supported Slot Memory Type | DDR5 |
| Socket | AM 5 |
Gigabyte B650M D3HP AX WiFi DDR5 Motherboard
| Brand Manufacturers | Gigabyte |
|---|---|
| Chipset | B650 |
| Supported Slot Memory Type | DDR5 |
| Socket | AM 5 |
| Platform | AMD |
| Maximum Memory Support | 192 GB |
Gigabyte B650M Gaming WIFI Motherboard
| Brand Manufacturers | Gigabyte |
|---|---|
| Chipset | B650 |
| Maximum Memory Support | 128 GB |
| Supported Slot Memory Type | DDR5 |
| Platform | AMD |
| Socket | AM 5 |
Gigabyte B650M Gaming X AX (Wi-Fi) Motherboard
| Brand Manufacturers | Gigabyte |
|---|---|
| Chipset | B650 |
| Maximum Memory Support | 128 GB |
| Platform | AMD |
| Socket | AM 5 |
| Supported Slot Memory Type | DDR5 |
Gigabyte B760M Aorus Elite WiFi6E Motherboard
| Brand Manufacturers | Gigabyte |
|---|---|
| Chipset | B760 |
| Maximum Memory Support | 256 GB |
| Supported Slot Memory Type | DDR5 |
| Platform | Intel |
| Socket | LGA 1700 |
Gigabyte B760M DS3H AX (Wi-Fi) Motherboard
| Platform | Intel |
|---|---|
| Socket | LGA 1700 |
| Supported Slot Memory Type | DDR5 |
| Chipset | B760 |
| Maximum Memory Support | 192 GB |
Load more products
Loading...