Shop
Filter by price
Brand
Processor
Series
- A1000 1
- A400 1
- Acer Adaptor 3
- Apple Adapter 1
- Core i3 3
- Core i5 8
- Core i7 4
- Core i9 1
- Core Ultra 5 1
- Core Ultra 7 2
- CSK SERIES 1
- CX SERIES 3
- DATA TRAVELER EXODIA M 1
- Dell Adapter 3
- Dell All in One Desktop 9
- Dell Gaming laptop 1
- Dell Inspiron Laptop 7
- Dell Latitude Laptop 9
- Dell Mobile Workstation 1
- Dell Optiplex Desktop 1
- Dell Precision Tower Desktop 6
- Dell Pro Laptop 5
- DELL QCT1250 TOWER DESKTOP 3
- DELL SLIM ECS1250 Desktop 4
- G Series 1
- HCG PRO PLATINUM 1
- Hp Adaptor 4
- HP Elitebook 1
- HP Essentials All in One Desktop 2
- HP OmniDesk Desktop 1
- HP Pro Tower 280 G9 4
- HP ProBook 2
- Hp Z Tower Workstation 3
- Hp Z2 G9 Tower Workstation 2
- HP Z2 Tower G1i Workstation 1
- HXi SERIES 1
- Lenovo All in One Desktop 1
- Lenovo V Series Laptop 1
- Mag Safe 2 2
- Magsafe 1
- Microsoft Adapter 1
- MWE GOLD SERIES 1
- MWE SERIES 6
- PL-D SERIES 3
- PN-D SERIES 2
- PN-M SERIES 1
- PX SERIES 2
- RMx SERIES 1
- ROG SERIES 1
- RTX 5000 ADA 1
- Ryzen 5 5
- Ryzen 7 3
- Ryzen 9 2
- XP-1000 1
- ZBook Laptops 1
Capacity
- 128 GB 1
Screen Size
Wattage
Certification
Pin-Type
- 3.0 mm 1
- 4.0 * 1.7mm 1
- 4.5 mm 4
- 5.5 mm 2
- 7.4 mm 3
- C Type 3
- L Tip 1
- T Tip 2
- USB-2.0 Connector 1
Intel Core Ultra 7 265K Processor
| Brand Manufacturers | Intel |
|---|---|
| Cache | 30 MB |
| Core | 20 (8 Performance cores + 12 Efficient cores) |
| Generation | Intel Ultra Series 3 |
| Series | Core Ultra 7 |
| Speed | 3.9 GHz Performance core + 3.3 GHz Efficient core |
| Speed (Turbo) | 5.4 GHz Performance core + 4.6 GHz Efficient core |
Intel Core Ultra 7 265KF Processor
| Brand Manufacturers | Intel |
|---|---|
| Generation | Intel Ultra Series 3 |
| Cache | 30 MB |
| Core | 20 (8 Performance cores + 12 Efficient cores) |
| Speed | 3.9 GHz Performance core + 3.3 GHz Efficient core |
| Speed (Turbo) | 5.4 GHz Performance core + 4.6 GHz Efficient core |
| Series | Core Ultra 7 |
Kingston Data Traveler M 128GB Pen Drive
| Brand Manufacturers | Kingston |
|---|---|
| Capacity | 128 GB |
| Series | DATA TRAVELER EXODIA M |
| FORM FACTOR | PEN DRIVE |
| Storage Type | Pen Drive |
Lenovo IdeaCentre AIO 13th Gen Coreâ„¢ i5-13420H 24″ FHD IPS (16GB RAM/512GB SSD/Windows11/Office 24/3Wx2 Harman Speakers/Wireless EOS Keyboard & Mouse, Cloud Grey
| Brand Manufacturers | Lenovo |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i5 |
| Generation | Intel 13th Gen |
| Series | Lenovo All in One Desktop |
| Operating System | Microsoft Office Home & Student 2024, Window 11 Home Single Language |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 512 GB |
| Graphic Card | Integrated Graphic, Intel® UHD Graphics |
| Display | FHD (1920 x 1080) |
| Screen Size | 24″ Monitor |
Lenovo V14 Intel Core i3-13th/8GB/512GB/Dos/14″ FHD/ 3 Year Onsite Warranty
| Brand Manufacturers | Lenovo |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i3 |
| Series | Lenovo V Series Laptop |
| Memory Size | 8 GB |
| Storage | 512 GB |
| Screen Size | 14 inch |
| Display | FHD (1920 x 1080) |
| Operating System | Dos & Linux |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics |
| Generation | Intel 13th Gen |
LG 22MR410-B 22″ Monitor
| Brand Manufacturers | LG |
|---|---|
| Connectivity | D SUB, HDMI |
| Resolution | 1920 x 1080 (FHD) |
| Screen Size | 22″ Monitor |
LG 24MR400-B 23.8″ Full HD IPS Monitor with AMD Free Sync
| Brand Manufacturers | LG |
|---|---|
| Connectivity | D SUB, HDMI |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Screen Size | 24″ Monitor |
Logitech G203 Lightsync Gaming Mouse
| Brand Manufacturers | Logitech |
|---|
Logitech G203 Lightsync Gaming Mouse – White
| Brand Manufacturers | Logitech |
|---|
Logitech G213 Prodigy RGB Gaming Keyboard
| Brand Manufacturers | Logitech |
|---|
Logitech G304 Lightspeed Wireless Gaming Mouse
Logitech G402 Hyperion Fury Wired Gaming Mouse
| Brand Manufacturers | Logitech |
|---|
Load more products
Loading...