Shop
Filter by price
Brand
Processor
Series
- A1000 1
- A400 1
- Acer Adaptor 3
- Apple Adapter 1
- Core i3 3
- Core i5 8
- Core i7 4
- Core i9 1
- Core Ultra 5 1
- Core Ultra 7 2
- CSK SERIES 1
- CX SERIES 3
- DATA TRAVELER EXODIA M 1
- Dell Adapter 3
- Dell All in One Desktop 9
- Dell Gaming laptop 1
- Dell Inspiron Laptop 7
- Dell Latitude Laptop 9
- Dell Mobile Workstation 1
- Dell Optiplex Desktop 1
- Dell Precision Tower Desktop 6
- Dell Pro Laptop 5
- DELL QCT1250 TOWER DESKTOP 3
- DELL SLIM ECS1250 Desktop 4
- G Series 1
- HCG PRO PLATINUM 1
- Hp Adaptor 4
- HP Elitebook 1
- HP Essentials All in One Desktop 2
- HP OmniDesk Desktop 1
- HP Pro Tower 280 G9 4
- HP ProBook 2
- Hp Z Tower Workstation 3
- Hp Z2 G9 Tower Workstation 2
- HP Z2 Tower G1i Workstation 1
- HXi SERIES 1
- Lenovo All in One Desktop 1
- Lenovo V Series Laptop 1
- Mag Safe 2 2
- Magsafe 1
- Microsoft Adapter 1
- MWE GOLD SERIES 1
- MWE SERIES 6
- PL-D SERIES 3
- PN-D SERIES 2
- PN-M SERIES 1
- PX SERIES 2
- RMx SERIES 1
- ROG SERIES 1
- RTX 5000 ADA 1
- Ryzen 5 5
- Ryzen 7 3
- Ryzen 9 2
- XP-1000 1
- ZBook Laptops 1
Capacity
- 128 GB 1
Screen Size
Wattage
Certification
Pin-Type
- 3.0 mm 1
- 4.0 * 1.7mm 1
- 4.5 mm 4
- 5.5 mm 2
- 7.4 mm 3
- C Type 3
- L Tip 1
- T Tip 2
- USB-2.0 Connector 1
Dell 24 Plus Monitor – S2425HSM
| Weight | 5.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5.87 × 31.37 × 31.37 cm |
| Brand Manufacturers | Dell |
| Connectivity | HDMI |
| Resolution | 1920 x 1080 (FHD) |
| Screen Size | 24″ Monitor |
Dell 27 Plus QHD USB-C Monitor – S2725DC
| Weight | 6.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 61.134 × 35.59 cm |
| Brand Manufacturers | Dell |
| Connectivity | DISPLAY PORT, HDMI, USB, USB-C |
| Resolution | 2560 x 1440 (QHD) |
| Screen Size | 27″ Monitor |
Dell 3680 Tower Core I7- 14700 14TH/ 16GB DDR5/ DVD/ 1TB SSD/ Win 11 Pro/ 3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i7 |
| Series | Dell Precision Tower Desktop |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 1 TB |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
| Generation | Intel 14th Gen |
| Graphic Card | Intel® UHD 770 Graphics |
Dell 3680 Tower Core I7- 14700 14TH/ 16GB DDR5/ DVD/ 1TB SSD/ NVIDIA® T1000, 8 GB / Win 11 Pro/ 3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i7 |
| Series | Dell Precision Tower Desktop |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 1 TB |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
| Generation | Intel 14th Gen |
| Graphic Card | Intel® UHD 770 Graphics, NVIDIA® T1000 8 GB GDDR6 |
Dell 3680 Tower Core I7- 14700 14TH/ 16GB DDR5/ DVD/ 512GB SSD/ Dos/ 3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i7 |
| Series | Dell Precision Tower Desktop |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 512 GB |
| Operating System | Dos & Linux |
| Generation | Intel 14th Gen |
| Graphic Card | Intel® UHD 770 Graphics |
Dell 3680 Tower Core I7- 14700 14TH/ 16GB DDR5/ DVD/ 512GB SSD/ Win 11 Pro/ 3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i7 |
| Series | Dell Precision Tower Desktop |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 512 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
| Generation | Intel 14th Gen |
| Graphic Card | Intel® UHD 770 Graphics |
Dell 3680 Tower Core I7- 14700 14TH/ 8GB DDR5/ DVD/ 512GB SSD/ Dos/ 3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i7 |
| Series | Dell Precision Tower Desktop |
| Memory Size | 8 GB |
| Storage | 512 GB |
| Operating System | Dos & Linux |
| Generation | Intel 14th Gen |
| Graphic Card | Intel® UHD 770 Graphics |
Dell 3680 Tower Core I9- 14900 14TH/ 16GB DDR5/ DVD/ 1TB SSD/ Win 11 Pro/ 3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel®Core i9 |
| Series | Dell Precision Tower Desktop |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 1 TB |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
| Generation | Intel 14th Gen |
| Graphic Card | Intel® UHD 770 Graphics |
Dell AIO INS EC24250 Intel Core 3-100U / 8GB / 512 GB SSD / Wi-Fi + BT / Webcam / Black / Speaker /23.8″Screen LED / Windows 11 Home + Mso 2024 H&S/ 3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel Core 3-100U |
| Series | Dell All in One Desktop |
| Screen Size | 24″ Monitor |
| Operating System | Microsoft Office Home & Student 2024, Window 11 Home Single Language |
| Memory Size | 8 GB |
| Storage | 512 GB |
| Graphic Card | Intel® UHD 770 Graphics |
| Display | FHD (1920 x 1080) |
| Generation | Intel Ultra Series 3 |
Dell AIO INS EC24250 Intel Core 3-100U / 8GB / 512 GB SSD / Wi-Fi + BT / Webcam / White / Speaker /23.8″Screen LED / Windows 11 Home + Mso 2024 H&S/ 3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel Core 3-100U |
| Series | Dell All in One Desktop |
| Screen Size | 24″ Monitor |
| Operating System | Microsoft Office Home & Student 2024, Window 11 Home Single Language |
| Memory Size | 8 GB |
| Storage | 512 GB |
| Graphic Card | Intel® UHD 770 Graphics |
| Display | FHD (1920 x 1080) |
| Generation | Intel Ultra Series 3 |
Dell AIO INS EC24250 Intel Core 7-150U/ 16GB RAM/1TB SSD /Wi-Fi+BT / Webcam / Speaker /Touch/23.8″LED / Win 11 Home + MSO 24/White/ 3 year Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ 7 150U |
| Series | Dell All in One Desktop |
| Screen Size | 24″ Monitor |
| Operating System | Microsoft Office Home & Student 2024, Window 11 Home Single Language |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 1 TB |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics |
| Display | FHD (1920 x 1080), Touch |
| Generation | Intel 14th Gen |
Dell AIO INS EC24250 Intel Core i5 13th Gen 1334U/ 8GB RAM/512GB SSD / Wi-Fi+BT / Webcam / Speaker /23.8″LED / Win 11 Home + MSO 24/Black / 3 year Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i5 |
| Series | Dell All in One Desktop |
| Screen Size | 24″ Monitor |
| Operating System | Microsoft Office Home & Student 2024, Window 11 Home Single Language |
| Memory Size | 8 GB |
| Storage | 512 GB |
| Graphic Card | Intel® UHD 770 Graphics |
| Display | FHD (1920 x 1080) |
| Generation | Intel 13th Gen |
Load more products
Loading...