Shop
Filter by price
Brand
Processor
Series
- A1000 1
- A400 1
- Acer Adaptor 3
- Apple Adapter 1
- Core i3 3
- Core i5 8
- Core i7 4
- Core i9 1
- Core Ultra 5 1
- Core Ultra 7 2
- CSK SERIES 1
- CX SERIES 3
- DATA TRAVELER EXODIA M 1
- Dell Adapter 3
- Dell All in One Desktop 9
- Dell Gaming laptop 1
- Dell Inspiron Laptop 7
- Dell Latitude Laptop 9
- Dell Mobile Workstation 1
- Dell Optiplex Desktop 1
- Dell Precision Tower Desktop 6
- Dell Pro Laptop 5
- DELL QCT1250 TOWER DESKTOP 3
- DELL SLIM ECS1250 Desktop 4
- G Series 1
- HCG PRO PLATINUM 1
- Hp Adaptor 4
- HP Elitebook 1
- HP Essentials All in One Desktop 2
- HP OmniDesk Desktop 1
- HP Pro Tower 280 G9 4
- HP ProBook 2
- Hp Z Tower Workstation 3
- Hp Z2 G9 Tower Workstation 2
- HP Z2 Tower G1i Workstation 1
- HXi SERIES 1
- Lenovo All in One Desktop 1
- Lenovo V Series Laptop 1
- Mag Safe 2 2
- Magsafe 1
- Microsoft Adapter 1
- MWE GOLD SERIES 1
- MWE SERIES 6
- PL-D SERIES 3
- PN-D SERIES 2
- PN-M SERIES 1
- PX SERIES 2
- RMx SERIES 1
- ROG SERIES 1
- RTX 5000 ADA 1
- Ryzen 5 5
- Ryzen 7 3
- Ryzen 9 2
- XP-1000 1
- ZBook Laptops 1
Capacity
- 128 GB 1
Screen Size
Wattage
Certification
Pin-Type
- 3.0 mm 1
- 4.0 * 1.7mm 1
- 4.5 mm 4
- 5.5 mm 2
- 7.4 mm 3
- C Type 3
- L Tip 1
- T Tip 2
- USB-2.0 Connector 1
Dell Pro 14 Pc14250 Core 5- 120U/ 8GB / 512GB / Bklit/ Win 11 Pro/ 14″ FHD 300 NITS/ 3 Cell/ 3 Year Adp Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ 5 |
| Generation | Intel Core Series Processor |
| Display | Full HD+ (1920 x 1200) |
| Series | Dell Pro Laptop |
| Memory Size | 8 GB |
| Storage | 512 GB |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics |
| Screen Size | 14 inch |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
Dell Pro 14 Plus PB14250 Ultra 5 -235U /16GB / 512GB / 14″ FHD 300 Nits/ FPR/ Bklit/ Win 11 Pro/ 3 CELL/ 3 Year Adp Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ Ultra 5 processor |
| Series | Dell Pro Laptop |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 512 GB |
| Screen Size | 14 inch |
| Display | WUXGA (1920 x 1200) |
| Generation | Intel Core Ultra Series Processor |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
| Graphic Card | Integrated Graphic |
Dell Pro 14 PV14250 Core 5- 120U/ 8GB / 512GB / Bklit/ Dos/ 14″ FHD 300 NITS/ NO Lan/ 4 Cell/ 3 Year Adp Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ 5 |
| Series | Dell Pro Laptop |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics |
| Memory Size | 8 GB |
| Storage | 512 GB |
| Generation | Intel Core Ultra Series Processor |
| Screen Size | 14 inch |
| Display | UHD |
| Operating System | Dos & Linux |
Dell Pro 15 Pv15250 Core i5 1334U/ 8GB RAM/ 512 SSD/ Bklit/ Dos/ 15.6″ FHD 250 NITS/ No Lan/ 3 Cell/ 3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i5 |
| Series | Dell Pro Laptop |
| Storage | 512 GB |
| Memory Size | 8 GB |
| Operating System | Dos & Linux |
| Screen Size | 15.6 Inch |
| Generation | Intel 13th Gen |
| Display | FHD (1920 x 1080) |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics |
Dell Pro 22 Inch Adjustable Stand Monitor – E2225HSM
| Weight | 4.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46.85 × 49.20 × 28.89 cm |
| Brand Manufacturers | Dell |
| Connectivity | DISPLAY PORT, HDMI, USB-C |
| Resolution | 1920 x 1080 (FHD) |
| Screen Size | 22″ Monitor |
Dell Pro 24 Inch Adjustable Stand Monitor – E2425HSM
| Weight | 4.66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48.50 × 53.86 × 32.40 cm |
| Brand Manufacturers | Dell |
| Connectivity | DISPLAY PORT, HDMI, VGA |
| Resolution | 1920 x 1080 (FHD) |
| Screen Size | 24″ Monitor |
Dell Pro 27 Inch Monitor – E2725HM
| Weight | 4.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45.43 × 61.10 × 36.18 cm |
| Brand Manufacturers | Dell |
| Connectivity | DISPLAY PORT, HDMI, VGA |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Screen Size | 27″ Monitor |
Dell Pro QCT1250 Core I7- 14700 14TH / 8GB DDR5 / 512 SSD / DOS/ 3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Series | DELL QCT1250 TOWER DESKTOP |
| Storage | 512 GB |
| Processor | Intel® Core™ i7 |
| Operating System | Dos & Linux |
| Memory Size | 8 GB |
| Graphic Card | Intel® UHD 770 Graphics |
| Generation | Intel 14th Gen |
Dell Pro QCT1250 Ultra 7 265U / 16GB DDR5 / 512 SSD / Win 11 Pro/ 3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Series | DELL QCT1250 TOWER DESKTOP |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 512 GB |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
| Graphic Card | Intel® UHD 770 Graphics |
| Generation | Intel® Core™ Ultra 7 processor |
Dell Pro QVT1250 Core I7- 14700 14TH / 16GB DDR5 / 1TB SSD /Wifi/ Win 11 Pro/ 3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i7 |
| Series | Dell Optiplex Desktop |
| Memory Size | 8 GB |
| Storage | 1 TB |
| Generation | Intel 14th Gen |
| Graphic Card | Integrated Graphic |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
Dell Pro QVT1250 Core I7- 14700 14TH / 16GB DDR5 / 512 SSD /Wifi/ Dos/ 3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Series | DELL QCT1250 TOWER DESKTOP |
| Storage | 512 GB |
| Processor | Intel® Core™ i7 |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
| Memory Size | 16 GB |
| Graphic Card | Intel® UHD 770 Graphics |
| Generation | Intel 14th Gen |
Dell Slim Desktop ECS1250/ Intel Core i3-14100 /8GB /512GB M.2 SSD/3 Year Basic Onsite Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i3 |
| Generation | Intel 14th Gen |
| Series | DELL SLIM ECS1250 Desktop |
| Operating System | Microsoft Office Home & Student 2024, Window 11 Home Single Language |
| Memory Size | 8 GB |
| Storage | 512 GB |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics |
Load more products
Loading...