Shop
Filter by price
Brand
Processor
Series
- A1000 1
- A400 1
- Acer Adaptor 3
- Apple Adapter 1
- Core i3 3
- Core i5 8
- Core i7 4
- Core i9 1
- Core Ultra 5 1
- Core Ultra 7 2
- CSK SERIES 1
- CX SERIES 3
- DATA TRAVELER EXODIA M 1
- Dell Adapter 3
- Dell All in One Desktop 9
- Dell Gaming laptop 1
- Dell Inspiron Laptop 7
- Dell Latitude Laptop 9
- Dell Mobile Workstation 1
- Dell Optiplex Desktop 1
- Dell Precision Tower Desktop 6
- Dell Pro Laptop 5
- DELL QCT1250 TOWER DESKTOP 3
- DELL SLIM ECS1250 Desktop 4
- G Series 1
- HCG PRO PLATINUM 1
- Hp Adaptor 4
- HP Elitebook 1
- HP Essentials All in One Desktop 2
- HP OmniDesk Desktop 1
- HP Pro Tower 280 G9 4
- HP ProBook 2
- Hp Z Tower Workstation 3
- Hp Z2 G9 Tower Workstation 2
- HP Z2 Tower G1i Workstation 1
- HXi SERIES 1
- Lenovo All in One Desktop 1
- Lenovo V Series Laptop 1
- Mag Safe 2 2
- Magsafe 1
- Microsoft Adapter 1
- MWE GOLD SERIES 1
- MWE SERIES 6
- PL-D SERIES 3
- PN-D SERIES 2
- PN-M SERIES 1
- PX SERIES 2
- RMx SERIES 1
- ROG SERIES 1
- RTX 5000 ADA 1
- Ryzen 5 5
- Ryzen 7 3
- Ryzen 9 2
- XP-1000 1
- ZBook Laptops 1
Capacity
- 128 GB 1
Screen Size
Wattage
Certification
Pin-Type
- 3.0 mm 1
- 4.0 * 1.7mm 1
- 4.5 mm 4
- 5.5 mm 2
- 7.4 mm 3
- C Type 3
- L Tip 1
- T Tip 2
- USB-2.0 Connector 1
Gigabyte B760M DS3H Motherboard (DDR5)
| Chipset | B760 |
|---|---|
| Maximum Memory Support | 192 GB |
| Platform | Intel |
| Socket | LGA 1700 |
| Supported Slot Memory Type | DDR5 |
Gigabyte H510m S2 V2 Intel Ddr4 Motherboard
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 100 × 20 cm |
| Brand Manufacturers | Gigabyte |
GIGABYTE H610M H V3 DDR4 M-ATX Motherboard
| Brand Manufacturers | Gigabyte |
|---|---|
| Chipset | H610 |
| Maximum Memory Support | 64 GB |
| Platform | Intel |
| Socket | LGA 1700 |
Gigabyte P450B Bronze Power Supply
| Brand Manufacturers | Gigabyte |
|---|
Gigabyte UD850GM PG5 80 Plus Gold Power Supply
| Brand Manufacturers | Gigabyte |
|---|
Gigabyte X870 Aorus Elite WIFI7 Motherboard
| Brand Manufacturers | Gigabyte |
|---|---|
| Chipset | X870 |
| Socket | AM 5 |
| Supported Slot Memory Type | DDR5 |
| Maximum Memory Support | 256 GB |
| Platform | AMD |
Gigabyte X870 Gaming Wifi6 Motherboard
| Brand Manufacturers | Gigabyte |
|---|---|
| Chipset | X870 |
| Maximum Memory Support | 192 GB, 256 GB |
| Socket | AM 5 |
| Platform | AMD |
| Supported Slot Memory Type | DDR5 |
Gigabyte X870E Aorus Elite WIFI7 Motherboard
| Brand Manufacturers | Gigabyte |
|---|---|
| Chipset | X870E |
| Platform | AMD |
| Socket | AM 5 |
| Maximum Memory Support | 256 GB |
| Supported Slot Memory Type | DDR5 |
Gigabyte X870E Aorus Pro WiFi Motherboard
| Brand Manufacturers | Gigabyte |
|---|---|
| Platform | AMD |
| Chipset | X870E |
| Socket | AM 5 |
| Supported Slot Memory Type | DDR5 |
| Maximum Memory Support | 256 GB |
Gigabyte Z790 Aorus Elite AX (Wi-Fi 6E) Motherboard
| Brand Manufacturers | Gigabyte |
|---|---|
| Chipset | Z790 |
| Maximum Memory Support | 256 GB |
| Supported Slot Memory Type | DDR5 |
| Platform | Intel |
| Socket | LGA 1700 |
Gigabyte Z790 UD AC (Wi-Fi) Motherboard
| Chipset | Z790 |
|---|---|
| Maximum Memory Support | 256 GB |
| Supported Slot Memory Type | DDR5 |
| Platform | Intel |
| Socket | LGA 1700 |
Gigabyte Z790 UD AX (Wi-Fi) Motherboard
| Maximum Memory Support | 128 GB |
|---|---|
| Supported Slot Memory Type | DDR5 |
| Chipset | Z790 |
| Platform | Intel |
| Socket | LGA 1700 |
Load more products
Loading...