Shop
Filter by price
Brand
Processor
Series
- A1000 1
- A400 1
- Acer Adaptor 3
- Apple Adapter 1
- Core i3 3
- Core i5 8
- Core i7 4
- Core i9 1
- Core Ultra 5 1
- Core Ultra 7 2
- CSK SERIES 1
- CX SERIES 3
- DATA TRAVELER EXODIA M 1
- Dell Adapter 3
- Dell All in One Desktop 9
- Dell Gaming laptop 1
- Dell Inspiron Laptop 7
- Dell Latitude Laptop 9
- Dell Mobile Workstation 1
- Dell Optiplex Desktop 1
- Dell Precision Tower Desktop 6
- Dell Pro Laptop 5
- DELL QCT1250 TOWER DESKTOP 3
- DELL SLIM ECS1250 Desktop 4
- G Series 1
- HCG PRO PLATINUM 1
- Hp Adaptor 4
- HP Elitebook 1
- HP Essentials All in One Desktop 2
- HP OmniDesk Desktop 1
- HP Pro Tower 280 G9 4
- HP ProBook 2
- Hp Z Tower Workstation 3
- Hp Z2 G9 Tower Workstation 2
- HP Z2 Tower G1i Workstation 1
- HXi SERIES 1
- Lenovo All in One Desktop 1
- Lenovo V Series Laptop 1
- Mag Safe 2 2
- Magsafe 1
- Microsoft Adapter 1
- MWE GOLD SERIES 1
- MWE SERIES 6
- PL-D SERIES 3
- PN-D SERIES 2
- PN-M SERIES 1
- PX SERIES 2
- RMx SERIES 1
- ROG SERIES 1
- RTX 5000 ADA 1
- Ryzen 5 5
- Ryzen 7 3
- Ryzen 9 2
- XP-1000 1
- ZBook Laptops 1
Capacity
- 128 GB 1
Screen Size
Wattage
Certification
Pin-Type
- 3.0 mm 1
- 4.0 * 1.7mm 1
- 4.5 mm 4
- 5.5 mm 2
- 7.4 mm 3
- C Type 3
- L Tip 1
- T Tip 2
- USB-2.0 Connector 1
Hp 280 G9 Pro Mt Desktop Core i3-12th/8GB/512GB/Dos/Wifi+Bt/3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i3 |
| Series | HP Pro Tower 280 G9 |
| Memory Size | 8 GB |
| Storage | 512 GB |
| Generation | Intel 12th Gen |
| Operating System | Dos & Linux |
| Graphic Card | Integrated Graphic |
Hp 280 G9 Pro Tower Desktop Core i5-14th/16GB/1TB/Dos/Wifi+Bt/3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i5 |
| Series | HP Pro Tower 280 G9 |
| Generation | Intel 14th Gen |
| Storage | 1 TB |
| Memory Size | 16 GB |
| Operating System | Dos & Linux |
| Graphic Card | Intel® UHD 770 Graphics |
Hp 280 G9 Pro Tower Desktop Core i5-14th/16GB/512GB/Dos/Wifi+Bt/3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i5 |
| Series | HP Pro Tower 280 G9 |
| Operating System | Dos & Linux |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 512 GB |
| Graphic Card | Intel® UHD 770 Graphics |
| Generation | Intel 14th Gen |
Hp 280 G9 Pro Tower Desktop Core i7-14th/16GB/512GB/Dos/Wifi+Bt/3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i7 |
| Series | HP Pro Tower 280 G9 |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 1 TB |
| Generation | Intel 13th Gen |
| Operating System | Dos & Linux |
| Graphic Card | Intel® UHD 770 Graphics |
Hp 280 G9 Pro Tower Desktop Core i7-14th/32GB/1TB/Dos/Wifi+Bt/3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i7 |
| Memory Size | 32 GB |
| Storage | 1 TB |
| Generation | Intel 14th Gen |
| Operating System | Dos & Linux |
| Graphic Card | Intel® UHD 770 Graphics |
HP 65W (Multi Pin) Slim AC Adapter 65W – Black (4.5mm, 7.4mm, 5.5mm)
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Series | Hp Adaptor |
| Voltage | 65W |
| Pin type | 4.5 mm, 5.5 mm, 7.4 mm |
HP 65W USB Type-C Original Adapter
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Pin type | C Type |
| Voltage | 65W |
| Series | Hp Adaptor |
HP AIO 24-Cr0477in 13th Gen Intel Core i5-1334U / 8GB / 512GB SSD/ Mso 365* Office 24 / Win 11 Home / 23.8″ FHD/ White
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Series | HP Essentials All in One Desktop |
| Processor | Intel® Core™ i5 |
| Operating System | Microsoft Office Home & Student 2024, Window 11 Home Single Language |
| Screen Size | 24″ Monitor |
| Generation | Intel 13th Gen |
| Storage | 512 GB |
| Memory Size | 8 GB |
| Display | FHD (1920 x 1080) |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics |
HP AIO 24-Cr0901in 13th Gen Intel Core i3-1315U / 8GB DDR4 / 512GB SSD / 300 Nits / 23.8″ FHD/ Win11/ M365+Office24/ Shell White
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Series | HP Essentials All in One Desktop |
| Processor | Intel® Core™ i3 |
| Generation | Intel 13th Gen |
| Storage | 512 GB |
| Memory Size | 8 GB |
| Screen Size | 24″ Monitor |
| Operating System | Microsoft Office Home & Student 2024, Window 11 Home Single Language |
| Graphic Card | Integrated Graphic, Intel® UHD Graphics |
| Display | FHD (1920 x 1080) |
HP Elitebook 1040 G11 x360 2-in-1 B85XFPT Intel Ultra 7-155H /16GB DDR5/1TB SSD/14” FHD 400 Nits /TOUCH /Wacom Stylus / 3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Series | HP Elitebook |
| Screen Size | 14 inch |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 1 TB |
| Graphic Card | Integrated Intel® Arc™ Graphics 140V |
| Display | WUXGA (1920 x 1200), Touch, IPS |
| Generation | Intel® Core™ Ultra 7 processor |
HP K160 Black Wired Keyboard
| Brand Manufacturers | HP |
|---|
HP Mini 40W AC Adapter
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Voltage | 90W |
| Series | Hp Adaptor |
| Pin type | 4.0 * 1.7mm |
Load more products
Loading...