Shop
Filter by price
Brand
Processor
Series
- A1000 1
- A400 1
- Acer Adaptor 3
- Apple Adapter 1
- Core i3 3
- Core i5 8
- Core i7 4
- Core i9 1
- Core Ultra 5 1
- Core Ultra 7 2
- CSK SERIES 1
- CX SERIES 3
- DATA TRAVELER EXODIA M 1
- Dell Adapter 3
- Dell All in One Desktop 9
- Dell Gaming laptop 1
- Dell Inspiron Laptop 7
- Dell Latitude Laptop 9
- Dell Mobile Workstation 1
- Dell Optiplex Desktop 1
- Dell Precision Tower Desktop 6
- Dell Pro Laptop 5
- DELL QCT1250 TOWER DESKTOP 3
- DELL SLIM ECS1250 Desktop 4
- G Series 1
- HCG PRO PLATINUM 1
- Hp Adaptor 4
- HP Elitebook 1
- HP Essentials All in One Desktop 2
- HP OmniDesk Desktop 1
- HP Pro Tower 280 G9 4
- HP ProBook 2
- Hp Z Tower Workstation 3
- Hp Z2 G9 Tower Workstation 2
- HP Z2 Tower G1i Workstation 1
- HXi SERIES 1
- Lenovo All in One Desktop 1
- Lenovo V Series Laptop 1
- Mag Safe 2 2
- Magsafe 1
- Microsoft Adapter 1
- MWE GOLD SERIES 1
- MWE SERIES 6
- PL-D SERIES 3
- PN-D SERIES 2
- PN-M SERIES 1
- PX SERIES 2
- RMx SERIES 1
- ROG SERIES 1
- RTX 5000 ADA 1
- Ryzen 5 5
- Ryzen 7 3
- Ryzen 9 2
- XP-1000 1
- ZBook Laptops 1
Capacity
- 128 GB 1
Screen Size
Wattage
Certification
Pin-Type
- 3.0 mm 1
- 4.0 * 1.7mm 1
- 4.5 mm 4
- 5.5 mm 2
- 7.4 mm 3
- C Type 3
- L Tip 1
- T Tip 2
- USB-2.0 Connector 1
HP OmniDesk Slim S03-0014 PC Intel Core i5-14400 / 8GB RAM / 512GB SSD / Win 11 / Mso 2024/ 1 Year Warranty
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i5 |
| Series | HP OmniDesk Desktop |
| Memory Size | 8 GB |
| Storage | 512 GB |
| Operating System | Microsoft Office Home & Student 2024, Window 11 Home Single Language |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics |
| Generation | Intel 14th Gen |
HP Original 65W Small Blue Pin 19.5V 4.5mm Laptop Adapter
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Series | Hp Adaptor |
| Voltage | 65W |
| Pin type | 4.5 mm |
HP ProBook 440 G10 Intel Core i5-1334U / 8GB RAM / 512GB SSD /14″ FHD/ Win 11 Pro/ 1 Year Warranty
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i5 |
| Series | HP ProBook |
| Screen Size | 14 inch |
| Memory Size | 8 GB |
| Storage | 512 GB |
| Graphic Card | Intel® Iris® Xe Graphic Card |
| Display | FHD (1920 x 1080) |
| Generation | Intel 13th Gen |
HP ProBook 440 G11 Laptop Ultra 7-155U / 16GB RAM / 1TB SSD / 14″ FHD/ Win 11 Pro / Silver/ 1 Year Warranty
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Series | HP ProBook |
| Screen Size | 14 inch |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 1 TB |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics |
| Display | Full HD+ (1920 x 1200) |
| Generation | Intel 13th Gen |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
HP SERIES 5 27 INCH FHD MONITOR – 527SF
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Connectivity | HDMI, VGA |
| Resolution | 1920 x 1080 (FHD) |
| Screen Size | 27″ Monitor |
HP Z1 G1i D30A8PA 500 W Intel Core U5-225/8GB/512GB SSD/ DVDRW /Dos /3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ Ultra 5 processor |
| Series | Hp Z Tower Workstation |
| Operating System | Dos & Linux |
| Memory Size | 8 GB |
| Storage | 512 GB |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics |
| Generation | Intel® Core™ Ultra 7 processor |
HP Z2 G1i CD3A4PA 500 W Intel Core U7-265/16GB/1TB SSD/ RTX A400 4Gb/ DVDRW /Win 11 Pro /3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Series | Hp Z Tower Workstation |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 1 TB |
| Graphic Card | Nvidia RTX A400 4GB |
| Generation | Intel® Core™ Ultra 7 processor |
HP Z2 G1i CD3A8PA 700 W Intel Core U7-265/32GB/1TB SSD/ RTX 2000 Ada 16Gb/ DVDRW /Win 11 Pro /3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
| Memory Size | 32 GB |
| Storage | 1 TB |
| Series | HP Z2 Tower G1i Workstation |
| Graphic Card | NVIDIA RTXâ„¢ 2000 Ada Generation 16 GB GDDR6 |
| Generation | Intel® Core™ Ultra 7 processor |
HP Z2 G9 4Y0H8AV 700W Core i9-14900k/16GB/1TB SSD/ DVD-RW /Dos /3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Processor | Intel®Core i9 |
| Generation | Intel 14th Gen |
| Graphic Card | Intel® UHD 770 Graphics |
| Storage | 1 TB |
| Memory Size | 16 GB |
| Operating System | Dos & Linux |
| Series | Hp Z2 G9 Tower Workstation |
HP Z2 G9 C25WWPT 700W Core i9-14900/32GB/1TB SSD/ Dos /3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Processor | Intel®Core i9 |
| Series | Hp Z Tower Workstation |
| Memory Size | 16 GB |
| Operating System | Dos & Linux |
| Graphic Card | Intel® UHD 770 Graphics |
| Storage | 1 TB |
| Generation | Intel 14th Gen |
HP Z2 G9 Tower Workstation (700W) i7 – 14th/16GB/1TB/ DVD/Win 11/3 Year Warranty
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i7 |
| Series | Hp Z2 G9 Tower Workstation |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 1 TB |
| Graphic Card | Intel® UHD 770 Graphics |
| Generation | Intel 14th Gen |
HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation Intel® Coreâ„¢ Ultra 7/16 GB DDR5/1 TB SSD/16″/Win 11 Pro/3 Year Onsite Warranty
| Brand Manufacturers | HP |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Series | ZBook Laptops |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 1 TB |
| Screen Size | 16 inch |
| Graphic Card | Intel® UMA Graphics |
| Generation | Intel Core Ultra Series Processor |
| Resolution | 1920 x 1200 (FHD) |
| Operating System | Windows 11 Pro 64 |
Load more products
Loading...