Shop
Filter by price
Brand
- ACER 3
- ADATA 8
- AMD 13
- Ant Esports 16
- ANTEC 2
- Apple 4
- ARCTIC 1
- Asrock 3
- Assembled Computer 3
- Asus 17
- Cooler Master 28
- Corsair 15
- COSMIC BYTE 3
- Crucial 3
- Deepcool 9
- Dell 57
- G.Skill 2
- Gigabyte 24
- HP 22
- Intel 19
- Kingston 1
- Lenovo 5
- LG 2
- Logitech 8
- Microsoft 1
- MSI 9
- NVIDIA 1
- ProLab DESIGN 3
- Samsung 2
- Viewsonic 1
- Western Digital 10
- ZOTAC 1
Screen
Adata XPG Gammix S70 Blade 2TB M.2 NVMe Gen4 Internal SSD
| Brand Manufacturers | ADATA |
|---|---|
| Capacity | 2 TB |
| FORM FACTOR | GEN 4, M.2 NVME |
| Series | XPG Gammix S70 |
| Storage Type | Internal SSD |
Adata XPG Gammix S70 Blade 512GB M.2 NVMe Gen4 Internal SSD
| Brand Manufacturers | ADATA |
|---|---|
| Capacity | 512 GB |
| Series | XPG Gammix S70 |
| FORM FACTOR | GEN 4, M.2 NVME |
Adata XPG Lancer Blade 16GB (16GBX1) DDR5 5600MHz CL46 Black RAM
| Brand Manufacturers | ADATA |
|---|---|
| Memory Size | 16 GB |
| Kit Type | 16 GB X 1 |
| Clock Speed | 5600 MHZ |
| Memory Type | DDR5 |
| Series | Lancer |
Adata XPG Lancer Blade RGB White 32GB (16GBx2) 6000MHz CL34 DDR5 Ram
| Brand Manufacturers | ADATA |
|---|---|
| Clock Speed | 6000 MHZ |
| Kit Type | 16 GB X 2 |
| Memory Size | 32 GB |
| Series | Lancer |
| Memory Type | DDR5 |
AMD Ryzen 3 4300G Processor with Radeon Graphic
| Cache | 6 MB |
|---|---|
| Speed (Turbo) | 4.0 GHz |
| Speed | 3.8 GHz |
| Core | 4 |
| Series | Ryzen 3 |
AMD Ryzen 5 5600GT Processor with Radeon Graphics
| Cache | 19 MB |
|---|---|
| Core | 6 |
| Generation | AMD 5000 Series |
| Series | Ryzen 5 |
| Speed | 3.6 GHz |
| Speed (Turbo) | 4.6 GHz |
AMD Ryzen 5 5600X Processor
| Core | 6 |
|---|---|
| Cache | 35 MB |
| Generation | AMD 5000 Series |
| Speed | 3.7 GHz |
| Speed (Turbo) | 4.7 GHz |
| Series | Ryzen 5 |
AMD Ryzen 5 7600 Processor with Radeon Graphics
| Cache | 38 MB |
|---|---|
| Core | 6 |
| Generation | AMD 7000 Series |
| Speed (Turbo) | 5.1 GHz |
| Speed | 3.8 GHz |
| Series | Ryzen 5 |
AMD Ryzen 5 7600X Processor with Radeon Graphics
| Cache | 38 MB |
|---|---|
| Core | 6 |
| Speed (Turbo) | 5.3 GHz |
| Generation | AMD 7000 Series |
| Series | Ryzen 5 |
| Speed | 4.7 GHz |
AMD Ryzen 5 8500G Processor with Radeon Graphics
| Cache | 22 MB |
|---|---|
| Series | Ryzen 5 |
| Generation | AMD 8000 Series |
| Speed | 3.5 GHz |
| Core | 6 |
AMD Ryzen 5 9600X Processor with Radeon Graphics
| Brand Manufacturers | AMD |
|---|---|
| Cache | 38 MB |
| Speed | 3.9 GHz |
| Speed (Turbo) | 5.4 GHz |
| Generation | AMD 9000 Series |
| Series | Ryzen 5 |
| Core | 6 |
AMD Ryzen 7 5700 Processor
| Cache | 20 MB |
|---|---|
| Core | 8 |
| Speed (Turbo) | 4.6 GHz |
| Series | Ryzen 7 |
| Speed | 3.7 GHz |
| Generation | AMD 5000 Series |
Load more products
Loading...