Shop
Filter by price
Brand
Processor
Series
- A1000 1
- A400 1
- Acer Adaptor 3
- Apple Adapter 1
- Core i3 3
- Core i5 8
- Core i7 4
- Core i9 1
- Core Ultra 5 1
- Core Ultra 7 2
- CSK SERIES 1
- CX SERIES 3
- DATA TRAVELER EXODIA M 1
- Dell Adapter 3
- Dell All in One Desktop 9
- Dell Gaming laptop 1
- Dell Inspiron Laptop 7
- Dell Latitude Laptop 9
- Dell Mobile Workstation 1
- Dell Optiplex Desktop 1
- Dell Precision Tower Desktop 6
- Dell Pro Laptop 5
- DELL QCT1250 TOWER DESKTOP 3
- DELL SLIM ECS1250 Desktop 4
- G Series 1
- HCG PRO PLATINUM 1
- Hp Adaptor 4
- HP Elitebook 1
- HP Essentials All in One Desktop 2
- HP OmniDesk Desktop 1
- HP Pro Tower 280 G9 4
- HP ProBook 2
- Hp Z Tower Workstation 3
- Hp Z2 G9 Tower Workstation 2
- HP Z2 Tower G1i Workstation 1
- HXi SERIES 1
- Lenovo All in One Desktop 1
- Lenovo V Series Laptop 1
- Mag Safe 2 2
- Magsafe 1
- Microsoft Adapter 1
- MWE GOLD SERIES 1
- MWE SERIES 6
- PL-D SERIES 3
- PN-D SERIES 2
- PN-M SERIES 1
- PX SERIES 2
- RMx SERIES 1
- ROG SERIES 1
- RTX 5000 ADA 1
- Ryzen 5 5
- Ryzen 7 3
- Ryzen 9 2
- XP-1000 1
- ZBook Laptops 1
Capacity
- 128 GB 1
Screen Size
Wattage
Certification
Pin-Type
- 3.0 mm 1
- 4.0 * 1.7mm 1
- 4.5 mm 4
- 5.5 mm 2
- 7.4 mm 3
- C Type 3
- L Tip 1
- T Tip 2
- USB-2.0 Connector 1
Deep Cool PL550D 550 Watt 80+ Bronze ATX 3.0 Smps
| Brand Manufacturers | Deepcool |
|---|---|
| Wattage | 550 Watt |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Modular | NON MODULAR |
| Series | PL-D SERIES |
Deep Cool PL650D 650 Watt 80+ Bronze ATX 3.0 Smps
| Brand Manufacturers | Deepcool |
|---|---|
| Wattage | 650 Watt |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Modular | NON MODULAR |
| Series | PL-D SERIES |
Deep Cool PL750D 750 Watt 80+ Bronze ATX 3.0 Smps
| Brand Manufacturers | Deepcool |
|---|---|
| Wattage | 750 Watt |
| Certification | 80 Plus Bronze |
| Modular | NON MODULAR |
| Series | PL-D SERIES |
Deep Cool PX1000P 1000Watt 80+ Platinum ATX 3.0 Smps
| Brand Manufacturers | Deepcool |
|---|---|
| Wattage | 1000 Watt |
| Series | PX SERIES |
| Certification | 80 Plus Platinum |
| Modular | FULLY MODULAR |
Deep Cool PX1300P 1300Watt 80+ Platinum ATX 3.0 Smps
| Brand Manufacturers | Deepcool |
|---|---|
| Wattage | 1300 Watt |
| Series | PX SERIES |
| Certification | 80 Plus Platinum |
| Modular | FULLY MODULAR |
DeepCool CG530 4F Mid-Tower Gaming Cabinet
| Brand Manufacturers | Deepcool |
|---|---|
| Case Type | Gaming |
| Case Side Panel | Transparent |
| Case Size | Mid Tower |
Dell 14 Laptop DC14250 Core 5 120U / 16GB DDR5/ 512GB SSD/ 14″ FHD/BKLIT/Fingerprint Reader/ Silver/1 Year Onsite Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ 5 |
| Series | Dell Inspiron Laptop |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 512 GB |
| Generation | Intel Core Series Processor |
| Operating System | Microsoft Office Home & Student 2024, Window 11 Home Single Language |
| Screen Size | 14 inch |
| Display | Full HD+ (1920 x 1200) |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics |
Dell 14 Pro PV14250 Core 5- 120U/ 8GB RAM / 512GB SSD/ BKLIT/ Dos/ 14″ FHD 300 NITS/ No Lan/ 4 Cell/ 1 Year NBD Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ 5 |
| Series | Dell Pro Laptop |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics |
| Memory Size | 8 GB |
| Storage | 512 GB |
| Generation | Intel Core Ultra Series Processor |
| Screen Size | 14 inch |
| Display | UHD |
| Operating System | Dos & Linux |
Dell 15 Laptop DC15250 Intel Core 3-100U/8GB RAM/512GB SSD/15.6″/ Wi-Fi 6/ Win 11/Mso 24/1 Year Onsite Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ 3 |
| Series | Dell Inspiron Laptop |
| Memory Size | 8 GB |
| Operating System | Microsoft Office Home & Student 2024, Window 11 Home Single Language |
| Storage | 512 GB |
| Display | FHD (1920 x 1080) |
| Screen Size | 15.6 Inch |
| Generation | Intel 14th Gen |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics |
Dell 15 Laptop DC15250 Intel Core i5-1334U/16GB RAM/512GB SSD/15.6″/ Wi-Fi 6/ Win 11/MSO 24/1 Year Onsite Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i5 |
| Series | Dell Inspiron Laptop |
| Memory Size | 16 GB |
| Storage | 512 GB |
| Screen Size | 15.6 Inch |
| Operating System | Microsoft Office Home & Student 2024, Window 11 Home Single Language |
| Graphic Card | Intel® UHD Graphics |
| Display | FHD (1920 x 1080) |
| Generation | Intel 13th Gen |
Dell 15 Laptop DC15250 Intel Core i5-1334U/8GB RAM/512GB SSD/15.6″/ Wi-Fi 6/ Win 11/MSO 24/1 Year Onsite Warranty
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Processor | Intel® Core™ i5 |
| Series | Dell Inspiron Laptop |
| Generation | Intel 13th Gen |
| Screen Size | 15.6 Inch |
| Operating System | Microsoft Office Home & Student 2024, Window 11 Home Single Language |
| Memory Size | 8 GB |
| Storage | 512 GB |
| Display | FHD (1920 x 1080) |
Dell 20″ Led Monitor (D2020H)
| Brand Manufacturers | Dell |
|---|---|
| Connectivity | HDMI, VGA |
| Resolution | 1600 x 900 (HD+) |
| Screen Size | 20″ Monitor |
Load more products
Loading...